"O sile muzyki ostrołęckiego zespołu stanowi przede wszystkim instrumentalna biegłość i bardzo swobodne podejście do aranżacji utworów."
Rafał Monastyrski, Metal Hammer Polska (5/2017)
"Najwięcej tu hard rocka z metaliczną poświatą, ale także – i to jest coś, co tę ekipę wyróżnia – niekiedy z partiami saksofonu i w ogóle ze skłonnością do uprogresywniania! Najlepiej uświadamia to Gość i pragnienie, który z "po prostu riffowca" przeradza się w coś naprawdę niecodziennego..."
Paweł Brzykcy, Teraz Rock (4/2017)
"Muzycy siedzą głęboko w latach siedemdziesiątych, ale też i w następnej dekadzie XX wieku. W ich graniu słychać hard rockowe riffy, heavy metalową jazdę i rockandrollowy luz."
Mariusz Danielak, ArtRock.PL
"[..] ta paleta muzycznych barw na pewno wyróżnia Karrakan i absolutnie nikogo tu nie kopiują. Udało im się stworzyć coś totalnie swojego."
Przemysław Bukowski, Muzyka Z Bocznej Ulicy
"Mimo, że pojawiają się echa starego hard rocka, czy oldschoolowego metalu, to słychać, że to są oni, że mają swój własny styl, i że mają coś do powiedzenia. [...] Jak dla mnie prawdziwa petarda na polskiej scenie rockowej!"
Sławomir Miklas, Hard N Heavy Blog
"Utwory ociekają sabbathowskim sznytem i przywodzą na myśl dokonania Ozziego i spółki z okresu takich albumów jak „Master of Reality” czy „Vol. 4”, a nawet tych już z Dio na pokładzie. Miejscami słychać też inspiracje metalem spod znaku Kat."
Przemysław Bukowski, Welcome To The Morbid Blog
"Melodyjny hard rock z saksofonem w instrumentarium i z poetyckimi tekstami nie powinien nikogo pozostawić obojętnym. Polecam zapoznać się z tą EP-ką i wątpię czy ktoś dozna rozczarowania."
Jakub Pożarowszczyk, Głos Kultury
"Karrakan jest więc świetnym przykładem tego, że w muzyce wciąż można utworzyć coś niesztampowego oraz niepowielającego schematów."
Kamila Świeży, Wybieram Kulturę

Szukasz wykonawcy na swój koncert? KLIKNIJ TUTAJ