Dyskografia

Posłuchaj na Spotify

"W warstwie muzycznej słychać mocnego rocka, nawiązującego do lat 70 i 80 ubiegłego wieku. Przestery na gitarach, głębokie harmoniczne tony, niebanalna kompozycja – potrafiąca zaskoczyć, wprawia słuchacza w bardzo przyjemny stan dreszczyku. Dodajmy do tego saksofon, który zaskakująco dobrze współbrzmi z tym rockowym szaleństwem. Wszystko to zagrane sprawnie, z energią – ta muzyka ma siłę. Ale… zostawia metaliczny posmak po sobie. Tym lepiej – bo nabiera swoistego ciężaru, gęstości, zachowując lekkość i przejrzystość."

Waldemar Miotk, Radio Pasta

Karrakan
Karrakan

Astaragalia
Gość i Pragnienie
Gawęda o istnieniu
Mała apokalipsa
Toksykomania
Robak Zdobywca
Larum

Nagrano latem 2015 w studiu EmKa w Przasnyszu

Karrakan
EP #2

Heavy Weather Feast
Średniowieczne kino
Traktat serdeczny
Toksykomania

Nagrano latem 2019 w studiu Las Vegas nad Narwią

Karrakan
EP #3

The Shape Of Infinity
Panto Dance
Allocation Of Beauty

Nagrano zimą 2020 w studiu Las Vegas nad Narwią

"[...]Karrakan ulokował swoją stylistykę wokół hard rocka i rock’n’rolla, co dobitnie udowadnia otwierający płytkę Astaragalia. Czysta, nieskrępowana niczym rockowa jazda. Świetny opener, energetyczny i od razu wciągający w brzmienie płyty, dzięki pobrzmiewającemu w tle saksofonowi. "

Jakub Pożarowszczyk, Głos Kultury

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Romanik
W roli głównej: Adrian Żebrowski
Realizacja i montaż: Adam Wołosz
Muzyka i słowa: KARRAKAN
Mix i mastering: Marek Karolski (EmKa studio Przasnysz)

Reh video nagrane podczas zespołowego "bankietu" świątecznego w grudniu 2020 :) Mała apokalipsa po kilku latach ćwiczeń.

...ten "Nowy Numer" teraz nosi tytuł "Heavy Weather Feast" i otwiera naszą "EP #2". Videoclip nagrany w ramach przygotowań do nagrań... i wykonywania tego utworu na żywo.